En Üste Git

Afiş Tasarımı

İçerik Çözümleri’nde afiş ve poster ihtiyaçlarınız için de yaratıcı çözümler mevcut!

Baskıya uygun, istediğiniz formatta afiş tasarımları için yaratıcı ekibimiz kısa sürede çözüm üretiyor. Afiş tasarımı yaparken özel çizimler, lisanslı görseller ve gerçek fotoğrafçılık eserleri de dahil edilebiliyor.

[thb_border]

Şimdi 99 TL’den başlayan fiyatlarla afiş tasarımı yaptır.

Afiş Tasarımı Nasıl Yapılır?

Sizden öncelikle hizmetinizi bir kaç cümle ile anlatmanız istenir. Ardından bir ön çalışma yapılır. İkinci aşamada ise istediğiniz afiş ya da poster boyutu, renk skalası ve içereceği metinler hakkında form doldurmanız istenir. Sonrasında afiş tasarımınız teslim edilir.

Poster Tasarımı Kolay Mı?

Afiş ya da poster tasarımı, diğer tasarımların aksine oldukça zor ve zahmetli bir iş. Baskıya uygunluğu, istenilen harekete geçirme özelliğini kapsaması ve fazla görsel/metin yoğunluğu sebebiyle maliyetlidir. En küçük ve baskıya uygun olmayan (99 TL) tasarımdan yüksek boyutlarda, baskıya uygun (1.199 TL) nitelikteki posterlere kadar uzanan geniş bir skala mevcuttur.

Çizim İkonu

En Yaratıcı Çizgiler

Hedefiniz doğrultusunda daha önce denenmemiş ya da denenip başarılı olmuş tekniklerle harika çizgiler kullanıyoruz.

Hesap İkonu

Uygun Maliyetli Afiş Tasarımı

İster işletmeniz için harekete geçirici bir afiş tasarımı, ister etkinliğiniz için davetkar bir poster tasarımı ihtiyacınızda en uygun fiyat politikası ile hizmet veriyoruz.

Takvim İkonu

En Hızlı Çözüm

Etkinliğinizi kaçırmanızı ya da satışlarınızın kaybını istemeyiz. Hangi gün için söz verdiysek mutlaka teslim ederiz.