En Üste Git

Gerçek bir ajans deneyimi

Baclink Satın Al

Web sitenizi daha fazla kişiye ulaştırmanın en iyi yolu SEO hizmetleri ve reklamlardır. Ancak bu ikisinden de önce yapılması gereken en önemli şey backlink kurgularınızın önceden planlanması!

Sizler için backlink yapılanmanızı en baştan yapıyor, backlink satın almadan önce yol haritanızı çıkarıyoruz.

Şimdi 99 TL’den başlayan fiyatlarla harika backlinklere sahip ol!

Backlink Nedir?

Backlink, aslında herhangi bir kelime arkasına gizlenmiş site adresidir. Ancak en kaba tabiri yerine daha ayrıntılı bilgi vermek gerekirse; bir kelimenin alakalı olduğu ve daha geniş kapsamlı içeriğe sahip sayfaya takipli ya da takipsiz link çıkarmaktır.

Backlink Nasıl Alabilirim?

Bir çok farklı yöntem bulunsa da, en iyi çözüm her zaman doğal yöntemlerdir. Hizmetinizle ya da ürünlerinizle alakalı kelimeleri araştırıp bu kelimelerden çıkarılacak linklerle sitenize referans sağlamak her zaman daha çok tercih edilmektedir.

Analitik İkonu

Backlink Planlaması

En güçlü ve en zayıf anahtar kelimeleriniz belirlenerek bir yol haritası çıkartıyoruz. Bu doğrultuda kelimelerle alakalı sitelerin bir listesini yapıp doğal içerikleri listeliyoruz.

Hedefleme İkonu

Backlink Kalitesi

Planlamanın ardından dilerseniz hedef kitlenize yönelik doğal içerik sahipleriyle birebir görüşmeler yapıp, ilgili içeriklerden sizin için backlink satın alıyoruz.

Takvim İkonu

Kalıcı Backlink Siteleri

Kalıcı linkler ile olası otorite kayıplarını tamamen önlüyoruz. Özel anlaşmalarımızla tüm alınan backlinkler en az 1 yıl garantili. Olası link kayıplarında ise tam 2 katını telafi ediyoruz!