En Üste Git

E-Ticaret Kategori Açıklamaları

E-ticaret kategori açıklamaları, SEO ve kampanyalar için en önemli maddelerden birisidir. E-Ticaret kategori açıklamalarını yazdırmak, rekabet analizi yaptırmak ve odaklanılacak anahtar kelimeleri saptamak için en doğru adres İçerik Çözümleri. Geçmiş e-ticaret sitesi kariyerlerimizle ürünleriniz için en doğru içerikleri sizler için üretiyoruz.

E-ticaret sitelerinin ortak noktası, ürün gamını ayırdıkları kategorilerdir. Örneğin “erkek ayakkabı” kategorisi sadece site içi düzen amacıyla kullanılmaz. Aynı zamanda “erkek ayakkabı” gibi çok popüler bir arama sorgusunu kapabilmek adına odak anahtar kelime olarak da kullanılır. İşte burada devreye SEO girmekte. Bu kategorinin arama motoru optimizasyonu için en önemli konulardan birisi kategori açıklamaları ve içerikleridir.

[thb_border]

Şimdi 99 TL’den başlayan fiyatlarla e-ticaret kategori açıklaması yazdır.

[/thb_border]

E-Ticaret Kategori SEO Hizmeti Nedir?

Ürün gamınıza uygun kategorileri, anahtar kelimeler ve trendler üzerinden belirleyip oluşturuyor; bu kategorilere harika metinler yazıyoruz. Ürettiğimiz SEO odaklı içerikler ile kategoriniz birer arama sonucuna dönüşüyor. Böylelikle hedef müşterilerinizi doğrudan kategori sayfanız aracılığıyla bulabiliyorsunuz.

E-Ticaret Kategori Metni Ne Kadar Önemli?

Bir e-ticaret sitesinin elindeki tek içerik ürünlerdir. Biz de bunun bilinciyle, sitenizdeki en önemli dinamik sayfa olan kategori sayfasına özel içerikler üreterek bu sayfanın daha fazla listeleme almasını sağlıyoruz. E-ticaret kategori açıklaması ve diğer metin içerikleri, en az ürün açıklamaları kadar önemli. Üstelik en uzun süre sabit adreste kalacak dinamik sayfanız söz konusu olduğu için, en büyük yatırımı buraya kaydırmanız dahi gerekebilir.

Arama Motoru İkonu

Kategori Sayfalarının Oluşturulması

E-ticaret sitenizdeki kategori sayfası SEO çalışması ile bir çok anahtar kelime grubunu e-ticaret dönüşümüne çevirebiliriz. Sizin için en popüler anahtar kelimeler ve bu kelimelerin rekabet koşulları çıkarılır; kategori yapısı oluşturulur ve kapsamlı ürün gamı ile doldurulur.

WordPress İkonu

E-Ticaret Kategori Sayfası Analizi

Sizin için kategori sayfanızdaki hataları bulabilir, yazılımcınız ya da yazılımınızı sağlayan aracı şirkete yapılması gerekenleri iletebiliriz. Üstelik sadece SEO bağlamında değil; kullanıcı deneyimi (UX) olarak da raporlar hazırlayabiliriz.

İçerik Üretimi İkonu

Kategori Metinleri

Bizim oluşturduğumuz ya da halihazırda var olan kategori sayfalarınız için anahtar kelime odaklı içerikler üretebilir, özgün ve güncel bir kategori sayfasına sahip olmanızı sağlayabiliriz. Üstelik bunu çok kısa zamanda tüm kategori sayfalarınız için gerçekleştiriyoruz.