En Üste Git

E-Ticaret Ürün Açıklamaları

E-ticaret ürün açıklamaları için en doğru ajans İçerik Çözümleri’ndesiniz. Geçmiş e-ticaret sitesi kariyerlerimizle ürünleriniz için en doğru içerikleri sizler için üretiyoruz.

Barkodlu ürün açma hizmetinden, görselli ürün açıklaması yazımına kadar e-ticaret sitenizin tüm ürün bazlı ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Hangi yazılımı kullanırsanız kullanın, sizin için en iyi hizmeti en iyi fiyatlarla sağlıyoruz. Yine arzu etmeniz halinde fotoğrafçılık hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

[thb_border]

Şimdi 49 TL’den başlayan fiyatlarla ürün açıklaması yazdır.

[/thb_border]

E-Ticaret Ürün Bazlı SEO Hizmeti Nedir?

Ürünlerinizi uzman SEO ekibimizle beraber listeleyip hatalarınızı çıkarıyoruz. Ardından size önce ürün bazlı yapılabilecek tüm hizmetleri bir sunum haline getirip özel raporumuzu gönderiyoruz. Gerçekleştirilen araştırmaya göre hizmetlerimizden birisini seçerek İçerik Çözümleri kalitesiyle tanışıyorsunuz.

E-Ticaret Ürün Açıklamaları Neden Özgün Olmalı?

Bir e-ticaret sitesinin elindeki tek içerik maalesef ki ürün açıklamaları. Yani ürün sizin contentiniz ve açıklamaları da sizi diğerlerinden ayırabilecek yegane şey! Günümüzde blog ve haber sitelerinin aksine e-ticaret sitelerinin en büyük problemi kopya içerik olarak göze çarpıyor. Biz de başlığınızdan en ufak açıklamanıza kadar özgünlüğü sağlayıp fark yaratmanızı sağlıyoruz.

E-Ticaret İkonu

Ürün Sayfalarının Optimizasyonu

Ürün sayfasının başlığından başlayarak, ürüne ait tüm metinlerin optimizasyonunu sağlıyoruz. Ayrıca etiket kullanımı, title kullanımı gibi konularda sayfa düzeyinde iyileştirme yapıyoruz.

Hedefleme İkonu

Ürün ve Hedef Kitle Araştırma

Tüm işlemlere başlamadan önce ürünlerinizi listeliyor ve rekabet araştırmasına giriyoruz. Rakiplerinizin başlık, kısa açıklama ve uzun açıklama metinlerini topluyoruz.

Ekip İkonu

Siz Yorulmayın

Eğer arzu ederseniz Woocommerce, Opencart, Magneto gibi CMS’lerinize ya da Ticimax, Ideasoft, T-Soft gibi ticari yazılımlarınıza ürün girişlerini biz yapıyoruz.