Hadi Tanışalım

Hakkımızda

NEDEN İÇERİK ÇÖZÜMLERİ

Ekip olarak iş marka ismimizi üretmeye geldiğinde, en iyi olduğumuz alandan yola çıkarak içerik çözümleri sunan bir ajans için daha iyisi olamazdı! Çünkü dijital pazarlama, seo ve geleneksel pazarlama gibi kavramların tamamında kaliteli içerik önem arz ediyor. Ekibimiz de bunun bilinciyle içerik merkezli harika çözümler sunuyor.

235

PROJE

4210

FİNCAN KAHVE

13

DEVAM EDEN PROJE

KENDİMİZİ YENİLİYORUZ

Sürekli olarak güncellenen yerli ve yabancı yazılı kaynaklarımızı ofisimizdeki İ.Ç. İNOVATİF KÜTÜPHANE’de tutuyoruz. Yerli ve yabancı bir çok dijital kaynağı ayrıca takip ediyoruz. Böylelikle farklı fikirleri en iyi şekilde ekibimizin çalışma yöntemi ve stratejilerine uyarlıyor, sizi en güncel dijital pazarlama çalışmalarıyla karşılıyoruz.

Google Servisleri

2016 yılından beri Google Analytics, Google My Business, Google Search Console, Google Firebase, Google Merchant Center, Google Ads ve Google Tag Manager ile projelerimizi yürütüyoruz

Dijital Pazarlama Enstrümanları

Facebook Business, Google Ads ve Criteo başta olmak üzere bir çok dijital reklam platformunda en optimize edilmiş reklamlarla müşterilerinizin karşısına çıkıyoruz.

PROJENDE DESTEĞE İHTİYACIN MI VAR?

HADİ BİRLİKTE BAŞARALIM