Makaleden Reklam Görsellerinize Kadar 360 Derece Çözümler

İÇERİK HİZMETLERİ

DİJİTAL PAZARLAMANIN AYRILMAZ BİR PARÇASI

İNTERNETTEKİ KİMLİĞİNİZ ÜRETTİĞİNİZ İÇERİKLERDİR

İçerik Çözümleri olarak en büyük tecrübemiz içerik üretiminde! Bugüne markalarımıza kadar metin, görsel ve kurgusal nitelikte binlerce içerik ürettik. Bir çok markanın ürün açıklamaları, bülten yazıları ya da blog makaleleri gibi metin bazlı içerikler ile SEO hizmeti anlayışını değiştirirken, görsel içeriklerimizle reklamcılığı, kurgusal içeriklerimizle marka kimliğini yeniden yarattık.

Metin
67%
Görsel
26%
Kurgusal
1%
Diğer
6%

METİN İÇERİK HİZMETLERİ

360 derece hizmet anlayışımızın ayrılmaz bir parçası olan metin bazlı içerik hizmetlerimizde SEO ve marka kimliği destekleyici makale, ürün açıklaması, tanıtım yazısı, haber metni, bülten e-postaları gibi onlarca farklı kategoride binlerce içerik yazdık.

Ürettiğimiz içerikler için 17 farklı kriterde test yapıyor ve en az 3’ünden geçemeyen içerikleri hiç bir zaman yayına çıkarmıyoruz. Ofisimizde kullandığımız ve sadece bize ait olan özel algoritmalı yazılımımız ile arama motoru optimizasyonu konusunda çekirdek güncellemelere en uygun metinler test edilebilmektedir.

Siz de şimdi İçerik Çözümleri ile en iyi metin bazlı içeriklere sahip olun!

GÖRSEL İÇERİK HİZMETLERİ

Görsel zevkler tartışılır olsa da, tartışılmayan tek şey yarattığı etki! Satış amacına uygun pazarlama materyalleri ya da marka kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak mockup görselleri… Aradığınız tüm görsel içerik tasarımcıları İçerik Çözümleri’nde!

KURGUSAL İÇERİK HİZMETLERİ

Günümüzde makaleler sesleniyor, içerikler videolarda canlandırılıyor! Daha hızlı tüketilebilir işitsel ve görsel içerikler için en doğru adres İçerik Çözümleri’nde!

Youtube videoları, sesli makaleler, podcast’ler, Instagram Reels videoları, hareketli .gif reklamlar ve çok daha fazlası kurgusal içerik hizmetimizde.

PROJENDE DESTEĞE İHTİYACIN MI VAR?

BİZİMLE DİJİTAL PAZARLAMA VE DİĞER ÇÖZÜMLERİMİZ İÇİN ÇALIŞMAK İSTER MİSİN?