BİR SKYPE TOPLANTISINA NE DERSİNİZ?

ŞİMDİ İLETİŞİME GEÇ

PROJENİZ HAKKINDA DETAYLAR ÖNEMLİ

Sizinle sağlıklı bir iletişim kurabilmemiz için mevcut durumunuzu, hedeflerinizi ve bu hedefler doğrultusunda saptadığınız ihtiyaçlarınızı lütfen bize iletin. Her ay sınırlı sayıda proje kabul edebildiğimiz için mümkün oldukça en iyi ve en uzun soluklu projelerde yer almayı hedefliyoruz.

Eğer daha önce başka bir dijital pazarlama ajansı ile çalıştıysanız lütfen mevcut çalışmalarınızı bize iletin. Gerçekleştirilen yanlış çalışmaları nasıl düzelteceğimizi ve gerçekleştirilen doğru çalışmaları nasıl daha da ileriye taşıyacağımızı size sunmak istiyoruz.

İletişim formunu doldurduktan sonra bizden hem iletişim randevusu içeren hem de ilk analizinizin yer aldığı bir pdf bulunduran yanıt e-postası alacaksınız. Lütfen iletisim@icerikcozumleri.com e-posta adresinden gelecek e-postaların spam klasörünüzde yer alıp almadığını kontrol edin.

Sizinle deneyimimizi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Pandemi nedeniyle üzülerek ofisimize sizi kabul edemediğimizi ancak çevrimiçi görüntülü toplantılarımızla iletişime geçebileceğimizi bildirmek isteriz.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN