YENİ NESİL GÖRSEL VE İŞİTSEL KREATİFLER

KURGUSAL İÇERİK HİZMETİ

SESLİ MAKALELER

İçerik Çözümleri olarak sunduğumuz içerik çeşitlerinde en az tercih edilen ancak en çok etki sunan içerik türü sesli makalaler! Bugüne kadar çeşitli haber ve blog sitelerine verdiğimiz bu hizmet sayesinde hem görme engelliler için muhteşem içerikler çıkarmayı başardık hem de farkındalık yaratan markalara değer kazandırdık. Buna ek olarak reklam videolarına çeşitli dublaj çalışmalarımız da bulunmakta.

VİDEO KURGU HİZMETLERİ

Markalar için videolar özellikle Youtube’un ülkemizdeki büyümesiyle birlikte büyük bir önem kazandı. Müşterilerine ve hedef kitlelere video izletmek isteyen markalar için video kurgu hizmeti İçerik Çözümleri’nde!

Video çekimleri için ister kendi ekipmanımızla stüdyonuza gelelim, isterseniz de elimizdeki stok videolar ve kurgu yeteneklerimizle sizin için kısa reklam videoları oluşturalım… İhtiyacınıza en uygun çözümü sağlayabileceğimizden emin olabilirsiniz.

Videolarımızı macOS tabanlı profesyonel bilgisayarlarda kurguluyor ve çıktısını ihtiyacınız olan formatta sizlere iletiyoruz.

SES VE VİDEO ÜRETİMİ

Web siteniz ya da reklamlarınız için en iyi video ve ses üretimini İçerik Çözümleri olarak üstlenmeye hazırız!

Ajans sektöründe en iyi kameralara, ışıklandırma ekipmanlarına ve mikrofonlara sahibiz. Dilediğiniz alanda videolu veya sesli içerikler üretebiliriz.

PROJENDE DESTEĞE İHTİYACIN MI VAR?

BİZİMLE DİJİTAL PAZARLAMA VE DİĞER ÇÖZÜMLERİMİZ İÇİN ÇALIŞMAK İSTER MİSİN?