REFERANSLAR

ÇOK ÖZEL PROJELER

A ROASTING LAB

A Roasting Lab’in Ticimax alt yapısı ile web sitesinin hazırlanması, ürün girişlerinin sağlanması, SEO ve SEM projelerinin yönetilmesi, satış destekleyici aktivitelerin üretilmesi, dijital ve geleneksel pazarlama çalışmalarının gerçekleştirilmesi uzman ekibimiz tarafından 13 ay boyunca yürütülmüştür. Cirosunu sıfırdan aldığımız firma şu anda sektöründe en iyi 5 markadan bir tanesi olarak göze çarpıyor. Marka iletişimde sağladığımız katkı ile tüm sağladığımız çözümleri üstlenmeye devam etmekteyiz.

YUVA HALI VE KOLTUK YIKAMA

Yuva Halı ve Koltuk Yıkama, geleneksel esnaf mantığından çıkarmayı başardığımız, çevrimiçi iletişim konusunda yüksek başarı sağladığımız bir firma olarak öne çıkmakta. Sağladığımız premium görünüme sahip web sitesi, içerik kurgusu ve tasarımlar ile rakipleri arasından bir kaç ay içerisinde sıyrılmayı başarmış ve cirosunu %100’ün üzerine çıkarmıştır.

RESERVATIONS

Yurt dışından ülkemize giriş yapan Reservations için ülkemizdeki kullanıcıları hedefleyen seo ve dijital pazarlama çalışmaları gerçekleştirerek onlara içerik yönetimi konusunda rakiplerinden sıyrılmalarını sağladık.

STARBUCKS RESERVE

Shaya Türkiye tarafından ülkemize gelen Starbucks’ın nitelikli kahve projesi Starbucks Türkiye için tanıtıcı, metin ve görsel bazlı içerikler üretildi.

TOKYOTREAT

Yotuberların da ilgisinin artmasıyla tam bir trend haline gelen Tokyotreat Japon Abur Cuburu kutuları için 6 farklı ürün incelemesi ve özel fotoğraf çekimleri ile ürünlerini Türkiye’de yüz binlerce kullanıcıya tanıtma ve yüzlerce müşteriye ulaştırma fırsatı bulduk.

PROJE ÇEŞİTLİLİĞİ

BİR ÇOK ALANDA ÇÖZÜM SUNDUK

Projelerimizde genelde 360 derece olarak tüm yetkinliklerimizle destek olmak istesek de, bir çok firma bizden yalnızca bir ya da iki hizmeti talep etmekte. Bunlar içerisinde en büyük ihtiyaç artık SEO & SEM noktasında oluyor. Bugüne kadar 100’ün üzerinde markaya SEO & SEM desteği verdik ve bu sayı hızla artmaya devam ediyor.  

DİJİTAL PAZARLAMA
33%
SEO & SEM
56%
İÇERİK
11%

DENEYİM DEĞERLİDİR

MARKA SAHİPLERİNDEN YORUMLAR

WordPress altyapısında woocommerce ile tasarladığım basit bir e-ticaret sitemiz vardı. Şu an 100’ün üzerinde ürün, pazaryerlerinde otomatik olarak ürünleri güncellenen, her alanda satış arttıran uygulamalara sahip, kaliteli içeriklerle bezenmiş ve yüksek cirolu profesyonel bir e-ticaret sitemiz var.

FIRAT K.

CEO

Sektörümüz sadece anahtar kelime ile reklam veren ve bu yüzden yüksek maliyet rekabetinin olduğu bir sektördü. Çevremin tavsiyesi ile İçerik Çözümleri ekibi ile tanıştım. Bize sundukları 360 derece çözümler ile ziyaretçi ve telefon araması başı ücretlerimizde inanılmaz bir düşüş yaşandı.

İBRAHİM E.

FOUNDER

PROJENDE DESTEĞE İHTİYACIN MI VAR?

BİZİMLE DİJİTAL PAZARLAMA VE DİĞER ÇÖZÜMLERİMİZ İÇİN ÇALIŞMAK İSTER MİSİN?