TÜM DİJİTAL VARLIĞINIZI YÖNETELİM

SEM HİZMETİ

GOOGLE VARLIKLARI YÖNETİMİ

Google varlıklarınızı tek bir hesaptan yönetmemizi ister misiniz? Web sitenizi doğru Google Search Console yapılandırması ile Google’da listeleriz, Google Merchant Center ile ürünlerinizi işleriz, Google My Business ile işletmenizi çevrimiçi hale getiririz, Google Ads ile reklamlarınızı oluştururuz, Google Tag Manager ile dönüşümlerinizi optimize ederiz, Google Firebase ile müşterilerinize ulaşırız ve tüm bunları Google Analytics ile analiz ederek takip ederiz.

Google servislerini en iyi şekilde kullanmak ve tamamını yönetmemizi isterseniz bizimle iletişime geçin!

FACEBOOK BUSINESS

Facebook işletme hesabınızı bize teslim ederek ürünlerinizi Facebook ve Instagram’da listeletebilir, ürünlü reklamlar oluşturabilir, takipçileriniz hakkında detaylı analizlere sahip olabilir ve postlarınızda ürünlerinizi etiketleyebilirsiniz.

Facebook üzerinde işletmenizi en iyi şekilde sunmak için özel tekniklerimizden şimdi faydalanın!

DİĞER SEM HİZMETLERİMİZ

SEM sabır isteyen ve maliyetli bir işlemdir. Google ve Yandex gibi arama motorlarına göre web sitenizi optimize etmek, kalıcı otorite ve ziyaret sağlar. Biz de bir dijital pazarlama ajansı olarak firma sitelerinde, otel/motel sitelerinde ve bloglarda şiddetle SEM hizmeti almanızı tavsiye ediyoruz.

SEM Hizmeti satın alarak tüm arama motoru varlıklarınızı tek yerden yönetme şansı elde edersiniz. Web sitenizdeki iç sayfaları ve ürünleri arama motorlarında listeletmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Google, Yandex ve Bing için şu anda hizmet verebilmekteyiz. Çalışma öncesi ayrıntılı analiz ve çalışma sonrası ayrıntılı rapor ayrıcalığı ile hizmetlerimizi keşfet!

PROJENDE DESTEĞE İHTİYACIN MI VAR?

BİZİMLE DİJİTAL PAZARLAMA VE DİĞER ÇÖZÜMLERİMİZ İÇİN ÇALIŞMAK İSTER MİSİN?