BİR SEO AJANSI İÇİN ÇOCUK OYUNCAĞI

SEO HİZMETİ

SİTE SEO ANALİZİ

İçerik Çözümleri olarak SEO hizmeti sağlamadan önce mutlaka analiz tavsiye ediyoruz. Web sitenizi daha önce belirlediğimiz standartlarda ve kullandığımız bize özel algoritmalarla tarıyor, rapor alıyor ve raporlar üzerinden analiz yapıyoruz. Tüm raporlarımızı Screaming Frog gibi lisanslı yazılımlarla manuel hazırlıyor ve hatalarınızı tek tek tespit ediyoruz. Dilerseniz de bu hatalarınızı sizler için tek tek düzenliyoruz.

BACKLINK HİZMETİ

Rastgele backlink paketlerinin başarısızlığından sıkıldınız mı? Backlink satın almadan önce hangi web sitelerinden ve bloglardan backlink almanız gerektiğini gösteren özel rapor hizmeti İçerik Çözümleri’nde!

Sizlere tek bir dosya içerisinde rakipleriniz hangi sitelerden backlink satın alıyor, hangi backlinkler sitelerine olumlu etki yapıyor, hangi backlinkler size de olumlu etki yaratacak gibi sorulara yanıt alabileceğiniz rapor sunuyoruz.

Tüm bunlara ek olarak mevcut backlink listenizi de değerlendiriyor, kalitesiz linkleriniz için Google Disavow listenizi .txt formatı ile hazırlıyor, dilerseniz de panelinize yüklüyoruz.

TANITIM YAZISI HİZMETİ

Backlink analizinden sonra tanıtım yazılarını siz yazdırmak istemiyorsanız yine biz hizmetinizdeyiz. İçerik Çözümleri ailesi olarak kendi anlaşmamız bulunan blog sitelerinden ya da üçüncü parti ajanslardan en uygun bulduğumuz sitelerde editör ekibimizin hazırladığı makaleler ve seo ekibimizin hazırladığı anahtar kelimelerle içeriklerinizi yayınlıyoruz ve kısa sürede başarı sağlıyoruz.

Web siteniz yeni dahi olsa hızlı şekilde DA/PA artışı ile otorite kazanmaya başlayabilirsiniz.

SİTEYE ALINAN VE SİTEDEN ÇIKAN LİNKLERİN TESPİTİ

Tamamen manuel şekilde web sitenizde bulunan tüm linkleri tek tek tarıyor, harika bir dahili ve harici bağlantı raporu hazırlıyoruz. Dahili bağlantılardaki hataları tespit ediyor, harici bağlantıları ise gelen ve giden bağlantılar olmak üzere 2 gruba ayırarak tek tek analiz ediyoruz.

E-ticaret sitenizde bulunan ürünlerinizin açıklamalarında rakiplerinizin linklerinin var olabileceğini biliyor muydunuz? İçerik Çözümleri olarak tüm ürün açıklamalarını özel yazılımımızla tarıyor, rakiplerinizden kopyala yapıştır yöntemiyle aldığınız genel bakış (ürün açıklamaları) yazılarını tarıyor ve gizli linkleri tespit ediyoruz. Türkiye’de yaşanan SEO problemlerinin sadece yarısına yakını verilen (giden) harici bağlantılardan oluşmaktadır.

DİĞER SEO HİZMETLERİ

SEO sabır isteyen ve maliyetli bir işlemdir. Google ve Yandex gibi arama motorlarına göre web sitenizi optimize etmek, kalıcı otorite ve ziyaret sağlar. Biz de bir dijital pazarlama ajansı olarak firma sitelerinde, otel/motel sitelerinde ve bloglarda şiddetle SEO hizmeti almanızı tavsiye ediyoruz.

SEO Hizmeti için Local (Yerel) SEO, Görsel SEO, Merchant SEO gibi 360 derece çözümler sağlıyoruz. Sağladığımız bu çözümlerle ileride Google ADS üzerinden verdiğiniz reklamlarda çok daha düşük TBM yani Tıklama Başı Maliyet ile reklam verebilirsiniz. Çalışma öncesi ayrıntılı analiz ve çalışma sonrası ayrıntılı rapor ayrıcalığı ile hizmetlerimizi keşfet!

HİZMETLERİMİZDE SINIR YOK

SEO HİZMETLERİ NELERDİR?

Aradığınız tüm SEO hizmetleri İçerik Çözümleri seo ajansında! Web sitenize ait tüm SEO işlemleri hakkında bilgi almak için sayfadaki kategori başlıklarını inceleyebilir ya da direkt bizimle iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Arama motorlarında sayfalarınızın yayınlanmasından başlayıp, yayında olan sayfalarınızın ilgili aramalarda ilk sırada çıkmasına kadar uzanan süreçte gerçekleştirilen tüm optimizasyon hizmetlerine SEO hizmeti denir.

SEO Hizmetleri içerisinde tanıtım yazısı, iç optimizasyon, link inşası gibi konular bulunur. Eğer anahtar teslim SEO hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz!

SIKÇA SORULDU

SEO’YA NEREDEN BAŞLAMALIYIM?

Her zaman için ilk tavsiyemiz genel SEO Analizi yaptırmanızdır. Bundan sonra daha detaylı bir yol haritası belirlenir ve uygulamaya konulur.

Biz spam linklerle sizi kısa süre içerisinde birinciliğe çıkarıp, sonrasında yaşayacağınız hazin sonda ulaşılmaz olmuyoruz. Hiç bir şey vadetmeden salt şekilde içerik üretiriz.

Ucuz SEO hizmetlerinin aksine kabul edilebilir fiyatlarla çalışmaktayız. Ancak hiç bir zaman haketmediğimiz ücretleri sizlerden talep etmeyiz.

Verilecek hizmetlerde belirlenen son teslim tarihine daima uyarız. Nadiren yaşadığımız gecikmelerde ise mutlaka ekstra bir hizmet hediye ederiz.

PROJENDE DESTEĞE İHTİYACIN MI VAR?

BİZİMLE DİJİTAL PAZARLAMA VE DİĞER ÇÖZÜMLERİMİZ İÇİN ÇALIŞMAK İSTER MİSİN?