En Üste Git

Siteden Çıkan Linklerin Tespiti

Siteden çıkan linklerin tespiti Türkiye’de ilk defa ve sadece İçerik Çözümleri’nde!

Bu hizmet sayesinde sitenize eklediğiniz ya da sitenizde gizlenen tüm linklerin tespitini ve bir listesini alabilirsiniz.

[thb_border]

Şimdi 149 TL’den başlayan fiyatlarla dışarıya linkleri keşfet!

[/thb_border]

Siteden Çıkan Linkleri Bulmak Neden Önemli?

E-ticaret siteleri tarafından sıklıkla yararlanılan bu hizmet ile ürünlerinizin ya da makalelerinizin açıklamalarında “kopyala+yapıştır”dan doğan link kopyalamalarının tespiti sağlanmakta.

Siteden Çıkan Linkler SEO’yu Etkiler Mi?

Hem de fazlasıyla! Aslında her link zararlı değildir. Yani alakalı bir içerikten çıkaracağınız alakalı bir hizmetin linki bazen sizin sitenize de fayda sağlamakta. Ancak bazı site sahipleri, ürettikleri içeriklerinin ya da ürün açıklamalarının çalınmaması adına “anahtar kelimelerine” link koyabilmektedirler. Bu hizmet sayesinde sitenizdeki tüm linkleri keşfedeceksiniz.

SEO Yükseliş İkonu

Yararlı ve Zararlı Dış Link Tespiti

Sizin için sadece sitenizdeki linklerin listesini çıkarmakla kalmıyor, yararlı link ile zararlı link ayrımı yaparak özel bir sunum dosyası oluşturuyoruz. Size sadece zararlı dış linkleri kaldırmak kalıyor.

Hesap İkonu

Uygun Maliyetli Dış Link Tespiti

SEO hizmeti almadan önce belki de büyük bir problem oluşturan linklerden kurtulmanın en iyi yolu İçerik Çözümleri’nden geçiyor! Sayfa sayınıza bağlı olmak kaydıyla sadece 149 TL’den başlayan fiyatlarla hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Takvim İkonu

Zamandan Tasarruf Sağlayın

Normal şartlarda aylar sürecek dış link analizi, özel yazılımlarımız sayesinde 3 günde bulunabilmekte. Analiz raporunun oluşturulmasıyla birlikte sadece 1 haftada tüm siteden çıkan linkleri keşfedebilirsiniz.