En Üste Git

Siteye Alınan Linklerin Tespiti

Mevcut web sitenize aldığınız linklerin analizini yaptırmak için en doğru adres İçerik Çözümleri!

Diğer sitelerden siteme gelen linkleri nasıl bulabilirim diye düşünmeden önce uğramanız gereken ilk ve tek nokta “Siteye Alınan Linklerin Tespiti” hizmeti!

[thb_border]

Şimdi 99 TL’den başlayan fiyatlarla sitene link veren siteleri bul.

[/thb_border]

Diğer Sitelerden Benim Siteme Gelen Linklerin Önemi Nedir?

Bir blog ya da haber sitesinin içeriğinde sizin linkinizin bulunması, aslında sitenizin ilgili konuda referans gösterilmesi anlamı taşır. Eğer size link çıkan site, hizmetiniz ya da içeriklerinizle alakalı bir kitleye sahipse olumlu, alakasız nitelikteyse olumsuz etkisi olabilir.

Spam Score Nedir?

Eğer sitenize çok fazla kalitesiz siteden link çıkarılmışsa spam skorunuz artabilir. Bu durumda Google’ın sizlerden beklentisi, ilgili kalitesiz sitelerin linklerini önemsemediğinizi bildirmenizdir.

SEO Yükseliş İkonu

Site Linkinizi Yayınlayanları Bulun

Sitenizin linkini barındıran tüm web adreslerini sizler için özel yazılımlarımızla keşfediyor, bu linkleri kalitesiz, orta, kaliteli ve belirsiz olmak üzere 4 kategoriye ayırıyoruz.

Hesap İkonu

Uygun Maliyetli Backlink Analizi

Yüzlerce dolar ödemenize gerek kalmadan sizi referans gösteren sitelerin analizini elde edin. Daha önce satın almış olduğunuz tanıtım yazısı ve backlinkler de dahil olmak üzere tüm linklerin analizini alın.

Takvim İkonu

En Hızlı Çözüm

Sunduğumuz teklifi kabul etmenizin ardından sadece 3 iş günü içinde ön raporu, 10 iş günü sonunda ise kapsamlı link analiz dosyanızı elde edersiniz.