ŞİMDİ PROJENİ KODLARA DÖKELİM

WEB SİTESİ VE YAZILIM HİZMETİ

HAZIR CMS YA DA ÖZGÜN YAZILIM

DİJİTAL PAZARLAMA YAZILIMDAN BAŞLAR

Sunduğumuz web çözümleri ile şimdi sizin de kaliteli ve yüksek performanslı bir web siteniz olsun! İster sıfırdan yepyeni bir web sitesi kuralım, isterseniz de mevcut web sitenizi daha iyi hale getirelim. A’dan Z’ye hizmet anlayışı ile sitenizi hazırlamakla bırakmayıp tüm içerik ve ürün yönetiminizi ele alabiliyoruz. Çözümlerimizi sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturuyoruz ve gereksiz maliyet yükünden işletmenizi kurtarıyoruz.

WordPress
45%
Opencart
12%
Hazır E-Ticaret Yazılımları
36%
Özgün Yazılım
7%

WORDPRESS HİZMETLERİ

WordPress, Dünya üzerindeki en iyi içerik yönetimi sistemlerinden birisidir. Biz de gerek blog, gerek otel web sitesi, gerek butik e-ticaret sitelerinde WordPress yazılımını aktif olarak kullanıyoruz. Böylelikle hem özgün yazılım maliyetlerinden işletmeleri kurtarıyoruz, hem de kısa süre içerisinde projeyi canlıya alabiliyoruz.

Tüm WordPress hizmetlerimiz için aşağıdaki butona tıklayabilir ve ayrıntılı şekilde inceleyebilirsiniz.

E-TİCARET YÖNETİMİ

2013 yılından bugüne kadar elde ettiğimiz e-ticaret tecrübemiz, içerik ve dijital pazarlama ile birleştiğinde ortaya bir çok harika proje çıkmasını sağladı. Bu tecrübeyle sizler için web tarafındaki her şeyi yürütebiliyor ve size mükemmel bir zaman yönetimi fırsatı sağlıyoruz.

Ürünlerinizi sizler için girebiliyor, reklamlarınızı oluşturabiliyor, pazaryerlerine ürünlerinizi aktarabiliyor ve hatta pazaryerleri ile sizin adınıza kampanya planlaması yapabiliyoruz. İhtiyacımız olan tek şey ürünleriniz hakkında bilgi, stok adedi ve maliyet!

E-ticaret tarafında tecrübemiz olan WordPress Woocommerce, Opencart, Shopify, Ticimax, T-Soft, Treegroup, Ideasoft ve Entegra ile en iyi çözümü en uygun fiyata sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

İster web sitenizin mobil uygulaması, isterseniz de web sitenizin taşınması gibi tüm işlemleri bizimle çözebilirsiniz. İçeriğin var olduğu her alanda size çözüm sağlayan bir İçerik Çözümleri var!

Opencart, WordPress ve Blogspot gibi hazır CMS’ler ya da Ticimax, T-Soft, Treegroup, Ideasoft, Shopify gibi hazır E-Ticaret yazılımları ile ihtiyacınız olan çözüme en doğru yoldan birlikte ulaşalım.

PROJENDE DESTEĞE İHTİYACIN MI VAR?

BİZİMLE DİJİTAL PAZARLAMA VE DİĞER ÇÖZÜMLERİMİZ İÇİN ÇALIŞMAK İSTER MİSİN?