En Üste Git

WordPress Çeviri Hizmeti

İçeriklerinizi yayınlayabileceğiniz en iyi mecra belki de WordPress. Ancak satın aldığınız temayı nasıl Türkçeleştireceksiniz?

Uzman çeviri ekibimiz kod düzeyinde temalarınızın çevirisini yapar ve son kullanıcıya tamamen Türkçe bir arayüz sunmanızı sağlar.

[thb_border]

Şimdi 99 TL’den başlayan fiyatlarla WordPress siteni Türkçe veya diğer dillere çevir.

[/thb_border]

WordPress Tema Nasıl Türkçe Yapılır?

Bir çok WordPress teması maalesef ki İngilizce olarak sunulmakta. Özellikle Themeforest gibi sitelerden satın alacağınız temalarda İngilizce, Fransızca ve Almanca çeviriler mevcut. Son kullanıcıya “Search” ya da “Next Post” gibi butonlar göstermemek için kod düzeyinde bir çeviri çalışması gerçekleştirmek gerekiyor. Ancak WordPress çeviri hizmetini kod düzeyinde yaparken, olası tema güncellemelerini de düşünerek ara eklentiler kullanıyor, sağlıklı bir çeviri hizmetinden faydalanmanızı arzuluyoruz.

Sadece Butonlar Mı Çevriliyor?

Hayır! İçeriklerinizi de Türkçe ya da diğer dillere çevirebiliyoruz ancak maliyetler katlanarak artıyor.

İçerik Üretimi İkonu

WordPress Türkçe Admin Paneli

WordPress sitenizin admin panelini tamamen Türkçe kullanmak İçerik Çözümleri ile mevcut. Tema ayarları ya da diğer İngilizce eklentiler de dahil olmak üzere yönetici panelinizdeki her şeyi Türkçe okuyun!

Siteden Çıkan Link İkonu

Tamamen Doğal WordPress Çeviri

Yazılım aracılığıyla elde edilen çevirilerden arının! Tamamen anadili Türkçe olan uzmanlarımızın üstün çeviri kabiliyeti ile Türkçe son kullanıcı deneyimi sağlayın. Butonlardan menü çubuğuna, galeri sekmelerinden bileşen içeriklerine kadar her şeyi Türkçe kullanın.

Takvim İkonu

Sayfa ve Kelime Sayısına Göre Randevu

Sunduğumuz teklifi kabul etmenizin ardından size proje bitiş tarihi belirtilir ve bu tarihte sitenizin teslimatı sağlanır.