SEO, PERFORMANS YA DA TASARIM

WORDPRESS HİZMETLERİ

WORDPRESS TEMA KURULUMU

WordPress sitenize tema mı satın almak istiyorsunuz? Gelin rehberimiz sizin için en uygun temayı bulsun, satın alsın, kursun ve yönetsin. Ya da elinizde halihazırda bulunan temayı kurup gerekli düzenlemeleri sizin için gerçekleştirelim.

WORDPRESS ÇEVİRİ HİZMETİ

Satın aldığınız tema İngilizce mi? İngilizceden Türkçeye çeviri hizmeti İçerik Çözümleri’nde!

WordPress sitenizi açtıktan ve temanızı kurduktan sonra ihtiyacınız olan profesyonel Türkçe arayüz ve yönetim paneli çevirisini sizler için tercümanlarımız ve dijital pazarlama personellerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. Kod düzeyinde üstün kalite Türkçe çeviri ile temalarınız çok daha kaliteli gözükecek.

İsteğinize göre İngilizceden Türkçeye, Türkçeden İngilizce ve Almancaya çarpraz çeviri hizmetimiz de bulunuyor.

WORDPRESS HIZ OPTİMİZASYONU

Son kullanıcı sitenize girerken çay/kahve molası vermesin! WordPress uzmanımız son kullanıcı için cache eklentileri de dahil olmak üzere tüm hız optimizasyonu işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirsin.

Yüksek GTMetrix skoru ile rakiplerinizin önüne geçerken Google Pagespeed Insights hatalarınızı da giderme fırsatı elde edin.

WORDPRESS SEO UYGULAMALARI

WordPress sitenize özel sayfa düzeyinde harika SEO hizmeti İçerik Çözümleri’nde! Hem içerik, hem gerekli optimizasyon ayarları ile siteniz Google’da farkedilir olsun.

WordPress içerik yönetim sistemi, diğer sitelerden çok daha farklı -ve nitekim avantajlı olarak- bir SEO yapısına sahiptir. Özellikle sayfa, kategori, etiket ve eklenti düzeyinde gerçekleştirdiğimiz geliştirmelerle WordPress SEO hizmetimiz fark yaratmaktadır.

DİĞER WORDPRESS HİZMETLERİ

WordPress en iyi CMS yani içerik yönetim sistemlerinden birisidir. Biz de bir dijital pazarlama ajansı olarak firma sitelerinde, otel/motel sitelerinde ve bloglarda şiddetle WordPress çözümlerini tavsiye ediyoruz. Çalışma öncesi ayrıntılı analiz ve çalışma sonrası ayrıntılı rapor ayrıcalığı ile hizmetlerimizi keşfet!

HİZMETLERİMİZDE SINIR YOK

WORDPRESS HİZMETLERİ NELERDİR?

Aradığınız tüm WordPress hizmetleri İçerik Çözümleri seo ajansında! WordPress sitenize ait tüm işlemler hakkında bilgi almak için sayfadaki kategori başlıklarını inceleyebilir ya da direkt bizimle iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

WordPress içerik yönetim sistemine uygun çeviri, hız optimizasyonu, SEO işleri ve tema kurulumu gibi hizmetleri sağlıyoruz.

WordPress bildiğiniz gibi bir içerik yönetim sistemi (CMS) platformudur. Gerek yönetim, gerek son kullanıcı düzeyinde en iyi içerik yönetim sistemi olan WordPress, tema kurulumu, tema çevirisi, SEO ve hız optimizasyonu gibi özel hizmetlere ihtiyaç duyar. İçerik Çözümleri de sizlere bu hizmetleri büyük bir kıvançla duyurur.

WordPress hizmetlerimizde sınır sizsiniz! A’dan Z’ye anahtar teslim projeler için hizmetlerimizi keşfedin ve bizimle iletişime geçin!

SIKÇA SORULDU

WORDPRESS İLE BÜYÜYEBİLİR MİYİM?

Sadece SEO ile arama motorlarında birinci sıraya çıkamayacağınız gibi, WordPress’in harika dünyasıyla da büyümeniz kesin değildir. Mutlaka özgün ve kaliteli içeriklerle doldurduğunuz siteye SEO uygulamaları gerçekleştirmeli, son kullanıcı deneyimi için çeviri ve hız optimizasyonu gibi hizmetlerimizden faydalanmalısınız.

Doğru tema tercihi, kaliteli içerikler ve yüksek düzeyde kullanıcı dostu işlemler ile kısa sürede büyüyebilirsiniz.

İçerik Çözümleri, size WordPress yazılım kullanarak büyümenizde yardımcı olacak tecrübeye sahiptir.

Yıllardır WordPress ile iç içe olan, özgün tema kodlamasını başarabilen ve sadece kod düzeyinde değil; SEO, hız optimizasyonu, profesyonel çeviri gibi çeşitli hizmetlerde de kendisini geliştiren uzmanlara sahibiz. Ücretsiz ön incelememizin ardından teklifinizi alın ve fiyat/performans karşılaştırması yapın. Türkiye’de en uygun şartlarda en iyi WordPress hizmetini sunmaktayız.

Verilecek hizmetlerde belirlenen son teslim tarihine daima uyarız. Nadiren yaşadığımız gecikmelerde ise mutlaka ekstra bir hizmet hediye ederiz.

PROJENDE DESTEĞE İHTİYACIN MI VAR?

BİZİMLE DİJİTAL PAZARLAMA VE DİĞER ÇÖZÜMLERİMİZ İÇİN ÇALIŞMAK İSTER MİSİN?