En Üste Git

WordPress Tema Kurulumu

WordPress site açmak oldukça kolay bir çözüm. Ancak doğru şekilde tema kurulumu gerçekleştirmek epey karışık olabiliyor. Sizler için ihtiyaçlarınıza yönelik temaların araştırmasını gerçekleştiriyor, lisanslı WordPress tema kurulumu sunuyoruz.

[thb_border]

Şimdi 99 TL’den başlayan fiyatlarla WordPress tema kurulumu gerçekleştir.

[/thb_border]

WordPress Tema Kurulumu Nasıl Yapılıyor?

Öncelikle lisanslı temalar arasından ihtiyacınıza uygun tema belirleniyor. Ardından bu lisanslı tema sizin sitenizde 3 farklı kontrolden geçirilerek kuruluyor. Tema kurulduktan sonra logonuz, renk arzularınız, sayfa tasarımları ve footer ile header yerleşimleri yapılıyor.

WordPress Eklenti Kurulumu ve Diğer İşler

Sitenize ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eklentiler kuruluyor. Ek olarak tüm temaların ve eklentilerin Türkçe çevirilerini de sizler için WordPress çeviri hizmeti ile gerçekleştirebiliyoruz.

SEO Yükseliş İkonu

WordPress Sitenizi Daha Kaliteli Sunun

Tema en önemli makyajınızdır. Misafirlerinizi harika önyüzünüz ile karşılar, onları bu tema sayesinde memnun edersiniz. Bizler de en kaliteli sunumu sizler için sağlıyoruz.

Hesap İkonu

Uygun Maliyetli WordPress Tema Kurulumu

Diğer platformlarda 50 dolardan başlayan ve 500 dolara kadar çıkabilen tema kurulumu hizmeti, İçerik Çözümleri’nde yalnızca 20 dolar gibi bir etiketle başlıyor. Ayrıca bizler tüm ihtiyaçlarınıza ek hizmetlerimiz ile çözüm sağlıyoruz.

Takvim İkonu

En Hızlı Kurulum

Sunduğumuz teklifi kabul etmenizin ardından sadece 3 iş günü içinde tüm kurulumları tamamlıyor, size ziyaretçileriniz ile harika deneyimler diliyoruz.